Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> skuteczna reklama firmy
carolla22
post Sep 8 2011, 11:38 AM
Post #1

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 3,342

Witam!

Chciałabym zaprosić wszystkich na portal www.pol-me.com

Wybierając jeden z pakietów Pol-Me zyskujecie Państwo ciekawą prezentację graficzną i promocję swojej firmy, zarówno na runku polskim, jak i arabskim.

Jakie korzyści przynosi portal www.pol-me.com? :

1. propagowanie oraz prezentacja ofert handlowych polskich przedsiębiorców, tak aby dotarły one do jak najszerszego grona potencjalnych klientów w obrębie rynku Krajów Arabskich
2. promowanie Polski jako interesującego obszaru dla działań handlowych oraz inwestycyjnych
3. możliwość zaprezentowania swych usług oraz produktów przez przedsiębiorców arabskich dla grona przedsiębiorców polskich
4. ukazywanie powiązań oraz wzajemnych zależności pomiędzy różnymi rynkami
5. ułatwienie pozyskiwania bliskowschodnich partnerów biznesowych
6. międzyrynkowa wymiana informacji handlowych
7. pomoc w nawiązywaniu współpracy
8. budowanie oraz rozwijanie sieci kontaktów
9. skuteczna reklama w Internecie
Go to the top of the page

+Quote Post
natalian
post Sep 15 2011, 03:57 PM
Post #2

Site Admin

Nr użytkownika: 2,069

Wszędzie już jesteście. wink.gif Ale pomysł na biznes fajny.

--------------------

+Quote Post
emeryt
post Sep 28 2011, 03:30 PM
Post #3

Site Admin

Nr użytkownika: 3,909

Wszędzie?
Ja nie zam tej strony.
Promowanie się w niej może kiedyś będzie miała sens.
Bo na obecną chwilę warto zadbać o ruch na stronie bo chyba za wiele go nie ma(ma wysoki alexarank)
Polecam - pozycjonowanie, pozycjonowanie i pozycjonowanie.

--------------------
zatrudnienie, CV: www.cv-przyklady.com.pl

+Quote Post
mkrawczykowski
post Nov 29 2011, 11:43 AM
Post #4

Site Admin

Nr użytkownika: 4,612

Pozycjonowanie jest rzeczywiście jednym z lepszych sposobów na zwiększenie ruchu na stronie www. Pisałem o tym na swoim blogu: http://emarketing.krawczykowski.net.pl/13/...z-wyszukiwarek/ - kilka przydatnych informacji jak działa i czym jest pozycjonowanie.

--------------------
Jak stworzyć skuteczną firmową stronę www, która wpłynie na Twoje dochody? – bezpłatny ebook - pobierz

+Quote Post
parek
post Nov 29 2011, 05:22 PM
Post #5

Site Admin

Nr użytkownika: 6,531

Dla mnie skuteczną promocją działalności jest funkcjonowanie tam, gdzie faktycznie jest szansa na rozwój, chodzi choćby o biurowce. Przenosząc firmę do Business Park Marywilska, warszawskiego biurowca, liczyliśmy na nowe umowy handlowe. Pierwszych klientów znaleźliśmy jeszcze na etapie rozmów. To dopiero dobra promocja!

+Quote Post
DIZO
post Dec 5 2011, 03:11 AM
Post #6

Site Admin

Nr użytkownika: 6,696

Obecnie jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form promocji firmy jest właśnie internet. Uważam, że nie należy rezygnować z żadnego miejsca w sieci gdzie można zamieścić informację o naszej firmie. Skuteczna reklama firmy poprzez internet jest możliwa ponieważ jest mierzalna jeśli chodzi o efekty jak i o koszty jednostkowego dotarcia. Jeśli chodzi o katalogi firm to jest to skuteczna reklama chociażby ze względu na pozyskanie wartościowych linków. Dzięki temu można zyskać sporo jeśli chodzi o pozycjonowanie.

--------------------

+Quote Post
plexi
post Feb 9 2012, 12:59 PM
Post #7

Site Admin

Nr użytkownika: 8,630

zgodzę się z przedmówcą:

"Jeśli chodzi o katalogi firm to jest to skuteczna reklama chociażby ze względu na pozyskanie wartościowych linków. Dzięki temu można zyskać sporo jeśli chodzi o pozycjonowanie"

ale z małym ALE bo nie każdy wpis w katalogu jest tak samo wartościowy.. wszystko zależy od tego
czy sam katalog jest wartościowy..

--------------------
Profesjonalne laserowe cięcie plexi - atrakcyjne ceny, szybkie terminy // http://www.reklama-z-plexi.pl //

+Quote Post
Wincenty
post Mar 16 2012, 01:19 PM
Post #8

Site Admin

Nr użytkownika: 1,892

Pamiętajmy o mocnych fundamentach!
Żeby promować, pozycjonować stronę czy coś, trzeba mieć najpierw miejsce, gdzie ona może bezpiecznie się rozwijać. Żeby postawić dom, jednak długo szukamy odpowiedniej działki. Tak samo jest z hostingiem i domeną. Nasze miejsce na stronę musi być odpowiednie. Poza tym adres strony ma znaczenie, ale jej końcówka również, bo to może pomóc w pozycjonowaniu (np. domeny regionalne).
Ja miałem okazję poznać solidną firmę 2be.pl dającą właśnie fundamenty. W pełni spełniła moje oczekiwanie. I nadal spełnia

+Quote Post
firma24
post Mar 22 2012, 03:36 PM
Post #9

Site Admin

Nr użytkownika: 1,918

to co może kogoś przyciągnąć na stronę, która nie stosuje seo to przede wszystkim treści - im bardziej oryginalne i rzetelne tym lepiej.
Wiele firm myśli, że 50 czy 100 zł zleci fachowe pozycjonowanie. Na to trzeba kilku tysięcy i czasu.

--------------------

+Quote Post
vinci
post Mar 28 2012, 10:48 AM
Post #10

Site Admin

Nr użytkownika: 9,946

Dokładnie tak - firmy zlecają pozycjonowanie myśląc, że wyniesie ich to grosze,a efekty będą widoczne natychmiastowo. Najlepiej zainwestować unikalny, dobry content oraz promować serwis na stronach społecznościowych. Ruch stopniowo powinien się zwiększać.

+Quote Post
Wincenty
post Apr 17 2012, 01:48 PM
Post #11

Site Admin

i proszę, to wspomniane 2BE.PL wysłało mi ofertę
http://starter.2be.pl/
i to ma sens. Na początek na pewno to jest bardzo dobry ruch. No bo nie da się istnieć w internecie w bez pozycjonowania. Ale oczywiście są to działania długo terminowe i trzeba być cierpliwym.

+Quote Post
Robert K.
post Apr 22 2012, 05:12 PM
Post #12

Site Admin

Nr użytkownika: 10,487

CYTAT(DIZO @ Dec 5 2011, 03:11 AM) *
Obecnie jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form promocji firmy jest właśnie internet. Uważam, że nie należy rezygnować z żadnego miejsca w sieci gdzie można zamieścić informację o naszej firmie. Skuteczna reklama firmy poprzez internet jest możliwa ponieważ jest mierzalna jeśli chodzi o efekty jak i o koszty jednostkowego dotarcia.

Rzeczywiście internet oferuje najtańsze możliwości promowania firmy. Czy efekty te są aż tak dobrze mierzalne, to bym polemizował. Jeśli prowadzisz firmę, która działa głównie w sieci (np. sklep internetowy, usługi hostingowe itd.), to możesz zmierzyć efekty (wzrost sprzedaży). Jeśli natomiast firma działa w branży FMCG, to nie jesteś w stanie skutecznie zmierzyć powiązania między odbiorem przekazu promocyjnego i faktycznym wzrostem sprzedaży. Chociaż promocja w sieci jest konieczna, istnieją o wiele lepsze narzędzia marketingowe do promocji firmy z branży FMCG.

--------------------

+Quote Post
szopen
post Apr 22 2012, 08:15 PM
Post #13

Site Admin

Nr użytkownika: 1,787

ja chciałbym zwrócić uwagę na tak drobną rzecz jak wizytówka. Dobrze, żeby była w miarę oryginalna i ciekawie zaprojektowana, żeby łatwo było zapamiętać firmę. To też sposób pozyskiwania klientów - można dać ich kilka jednemu klientowi i kto wie - jeśli będzie zadowolony ze współpracy, to da znajomym i tak dalej, to też bardzo dobra forma promocji. Ja sam ostatnio szukałem firmy, która wykona dla mnie takie zlecenie, i w bardzo podobny sposób jak opisałem wyżej, trafiłem do firmy AMB. Generalnie moja firma, ma najwięcej klientów przez polecenia osobiste, więc opłaciło mi się zainwestować w taką opcję.

+Quote Post
ProjektStudio
post Apr 23 2012, 02:21 PM
Post #14

Site Admin

Nr użytkownika: 10,241

Każda reklama jest inna, w inny sposób będziemy docierali do nastolatków, ludzi w średnim wieku czy starszych. Należy każde narzędzie reklamowe odpowiednio dostosować do branży i grupy docelowej.

--------------------

+Quote Post
Leason
post Apr 30 2012, 10:25 PM
Post #15

Site Admin

Nr użytkownika: 9,963

A jakie macie doświadczenia z umieszczaniem oferty swojej firmy w darmowych portalach ale w płatnych opcjach. Mam na myśli takie portale, jak firmy.net lub pf.pl, gdzie po wykupieniu określonego pakietu na rok czasu nasza firma jest promowana i widnieje na pierwszej stronie w swojej branży. Warto iść w tym kierunku?

--------------------
Maszyny i urządzenia - finansowanie leasingiem już od 0-1% opłaty wstępnej - Leason.pl
Bez zaświadczeń z ZUS i US.
Możliwy leasing bez sprawdzania BIK.
Okres leasingu nawet do 6-7 lat.

Zadzwoń: 508-747-525 lub napisz na BIURO@LEASON.PL i dowiedz się więcej.

Najbogatsi.pl- portal o bogaceniu się

+Quote Post
Wincenty
post May 7 2012, 10:45 AM
Post #16

Site Admin

takie katalogi, z tego co wiem, to już przestarzałe sposoby. Chodzi o skalę - zarejestrowanie się w kilkunastu katalogach zajmie nam cały dzień, pochłonie pieniądze, a nie będzie to miało efektu.
Trzeba to zlecić firmie pozycjonerskiej, która robi to na dużo większą skalę

+Quote Post
daknez
post May 8 2012, 02:15 PM
Post #17

Site Admin

Nr użytkownika: 9,651

Może i przestarzałe, ale moim zdaniem dalej skuteczne smile.gif Każda droga reklamy, pozycjonowania, zwracania uwagi ma jakiś sens- kwestia dobrego dobrania narzędzi.

--------------------

+Quote Post
szango
post May 11 2012, 11:23 PM
Post #18

Site Admin

Nr użytkownika: 10,593

Z tego co zauważyłem każdy sposób jest dobry, który prowadzi do celu. Nawet takie katalogi czy też obsługa kilkuset blogów na różnych adresach każdy z tych sposobów generuje ruch i linki. Sposobów jest wiele ale liczy się efekt, nad którym pracuje się miesiącami. A to kosztuje.

--------------------

+Quote Post
ProjektStudio
post May 14 2012, 07:10 AM
Post #19

Site Admin

Nr użytkownika: 10,241

CYTAT(szango @ May 11 2012, 11:23 PM) *
Z tego co zauważyłem każdy sposób jest dobry, który prowadzi do celu. Nawet takie katalogi czy też obsługa kilkuset blogów na różnych adresach każdy z tych sposobów generuje ruch i linki. Sposobów jest wiele ale liczy się efekt, nad którym pracuje się miesiącami. A to kosztuje.

No właśnie kosztuje, trzeba się zatem zastanowić czy zyski będą\są adekwatne do wydanych pieniędzy i poświęconego czasu

--------------------

+Quote Post
tiga90
post Jun 29 2012, 12:33 AM
Post #20

Site Admin

Nr użytkownika: 10,825

Jak dla mnie dobrą reklamą jest wręczanie klientom małych upominków w postaci gadżetów, korzystam z http://www.rectus-reklama.pl/dlugopisy-reklamowe/

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Reklama

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25th October 2014 - 06:41 PM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij