Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

14 Stron V  « < 6 7 8 9 10 > »   
Reply to this topicStart new topic
> jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?
Radek_G
post Sep 10 2015, 09:52 AM
Post #141

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 25,665

Czy ktoś z Was korzysta z usług firmy biuro rachunkowe Finans Partner w Bydgoszczy? Mają bardzo atrakcyjny zakres usług i cen.
Go to the top of the page

+Quote Post
hipo
post Sep 11 2015, 01:21 PM
Post #142

Site Admin

Nr użytkownika: 26,781

MH Biuro Rachunkowe Szczecin jest bardzo dobre. Profesjonalni ludzie tam pracują, którzy znają się na rzeczy.

+Quote Post
hipo
post Sep 11 2015, 01:36 PM
Post #143

Site Admin

Nr użytkownika: 26,781

Przy prowadzeniu firmy najważniejszym chyba jest, aby mieć porządek w papierach. Inaczej można mieć wiele nieprzyjemności. Biuro Rachunkowe MH Szczecin, to firma, która dobrze wykonuje swoje zlecenia i można być pewnym, że są dokładni i dopilnują wszystkiego.

+Quote Post
rawar
post Sep 14 2015, 09:38 AM
Post #144

Site Admin

Nr użytkownika: 26,802

Moim zdaniem porządne biura rachunkowe nie są aż tak elitarne, żeby nie można się było na nie zdecydować na podstawie rekomendacji innych klientów (po to są takie listy, żebyś mógł się z kilkoma takimi firmami skontaktować, i potwierdzić solidność danego biura). Wiem, że obsługa kadrowo-płacowa, budżetowanie i w ogóle rachunkowość firmy wymagają zaufanej obsługi, bo chodzi o nasze ciężko zarobione pieniądze, ale jakoś nie słyszy się też zbyt często o wielkich przekrętach w biurach rachunkowych.
http://www.galeriadomow.pl

+Quote Post
Przyszła_Mgr
post Sep 14 2015, 08:00 PM
Post #145

Site Admin

Nr użytkownika: 26,810

Witam wszystkich Przedsiębiorców!

Będąc pod ogromnym wrażeniem ludzi, którzy sami chcą decydować o swojej przyszłości, postanowiłam bardziej poznać osobowość młodego przedsiębiorcy. W czasach kiedy wykształcenie nie gwarantuje już sukcesu zawodowego, często to, jacy jesteśmy pełni kluczową rolę w walce o sukces. Z tego względu, bardzo proszę wszystkich Panów do 26 lat, którzy zrezygnowali ze studiów i założyli własną działalność gospodarczą o wypełnienie anonimowej ankiety której link znajduje się poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1KZi5MCNj95...8foyxw/viewform

Ankieta jest narzędziem do badań prowadzonych na potrzeby pracy magisterskiej. Wiem, że to poniekąd hipokryzja pisząc na magisterce, że studia są zbędne aby osiągnąć sukces zawodowy, ale cóż... smile.gif potrafię obserwować to co się dzieje wokół mnie i chce dalej zgłębić tę wiedzę. To zajmie Wam niecałe 10 min!

P.S. Bardzo przepraszam za to, że mój post nie do końca wpisuje się w temat forum, ale właśnie tu mogę znaleźć osoby, których szukam smile.gif

+Quote Post
Michal_Stark
post Sep 15 2015, 01:44 PM
Post #146

Site Admin

Nr użytkownika: 24,420

Witam serdecznie, ja zachwalam biuro rachunkowe Elephant finance. Wykwalifikowana kadra to podstawa, ich księgowi naprawdę wiedzą co w trawie piszczy:P Tzn. znają przepisy

+Quote Post
gamrat
post Sep 15 2015, 10:11 PM
Post #147

Site Admin

Nr użytkownika: 25,448

Zgadzam się ze to dosc wazny krok. Sam szukalem dlugo, zalezalo mi zeby byl to ktos z polecenia i nie tylko ktos kto zalatwi papierki, ale tez doradzi, pomoze wybrac najlepsza opcje. Ostatecznie zdecydowalem sie na biuro internetowe http://www.inetus.pl/, bo widzialem ze znaja sie tam na rzeczy juz po pierwszym kontakcie z przydzielona nam ksiegowa. I musze przyznac ze sie nie pomylilem- wszystko dziala sprawnie, kontakt telefoniczny i mailowy jak najbardziej mi odpowiada, ogolnie wszystko na plus.

+Quote Post
Ksiegowy123
post Sep 17 2015, 11:17 AM
Post #148

Site Admin

Nr użytkownika: 26,836

Z tym się nie zgodzę bo to czy na frazę księgowa dębica czy też biuro rachunkowe będziesz na pierwszym miejscu nie gwarantuje jakości Twoich usług księgowych. Fajnie gdy księgowa posiada certyfikaty Ministerstwa finansów czy też certyfikat SumiennegoKsięgowego wtedy mamy pewność że biuro które nas w przyszłości będzie obsługiwać jest sumienne i rzetelne. Gdy mieszkałem w Tarnowie i szukałem księgowego z Tarnowa z pomocą przyszedł mi właśnie serwis SumiennyKsiegowy.pl. A teraz sam prowadzę działaność i sam jestem księgowym wink.gif więc jeśli ktoś jest zainteresowany moimi usługami zapraszam do kontaktu

+Quote Post
Michal_Stark
post Sep 17 2015, 03:07 PM
Post #149

Site Admin

Nr użytkownika: 24,420

Bezpośredni kontakt z księgową/księgowym przez e-mail, telefon, oraz osobisty to najlepsze rozwiązanie. Księgowego trzeba mieć pod ręką w razie jakikolwiek niejasności, tak jest na przykład w biurze rachunkowym Elephant finance z Warszawy (ul. Elektoralna 19b).

+Quote Post
mati104
post Sep 18 2015, 11:45 PM
Post #150

Site Admin

Nr użytkownika: 26,857

Popieram wypowiedzi niektórych osób. Najlepiej popytać się wśród znajomych. Praktycznie każde biuro rachunkowe ma taką samą ofertę. Różnić mogą się ceną usług. Ale najważniejsza jest rzetelność. A to mogą potwierdzić osoby już korzystające z takich usług.

+Quote Post
luizah
post Sep 25 2015, 10:53 AM
Post #151

Site Admin

Nr użytkownika: 26,905

Moim zdaniem należy uważać na podejrzanie tanie biura rachunkowe. Tego typu usługi zazwyczaj nie są tanie, bo ich wykonywanie wiąże się z dużą wiedzą.

--------------------

+Quote Post
Agat7
post Sep 26 2015, 07:11 PM
Post #152

Site Admin

Nr użytkownika: 26,914

Ja też szukałem najpierw wśród znajomych, zbierałem opinie etc. i tak w sumie trafiłem ostatecznie do ... koleżanki z byłej klasy z LO wink.gif życie jest zaskakujące smile.gif

+Quote Post
paulajanik
post Sep 29 2015, 01:15 PM
Post #153

Site Admin

Nr użytkownika: 26,930

My zdalnie korzystam z usług http://biuroksiegowosci.com.pl/. Jak do tej pory wszystko jest w porządku i jestesmy zadowoleni.

--------------------
Pozycjonowanie stron Rankit.pl. Tel. 532-003-560

+Quote Post
knows
post Sep 29 2015, 02:37 PM
Post #154

Site Admin

Nr użytkownika: 24,475

jest sporo prawy w tym, ze wybor biura to istotna kwestoia. sam po analizie kilku ofert zdecydowalem sie na biuro internetowe http://e-bros.pl/. swiadcza uslugi doradcze i ksiegowe na najwyzszym poziomie a ich kontakt z nimi jest bardzo latwy. dodatkowo mam biezacy dostep do wszystkich zapisów online i nie musze za to dodatkowo placic. bardzo wygodna opcja.

+Quote Post
KickAss123
post Oct 3 2015, 11:20 AM
Post #155

Site Admin

Nr użytkownika: 24,211

Najlepiej popytaj znajomych, z czyich usług korzystają i co o tym myślą. Czy są zadowoleni czy jednak będą zmieniać. My w taki sposób trafiliśmy na http://www.conacc.pl, co prawda mieliśmy na oku inne biuro, ale znajomi nas przekonali i póki co jest bardzo dobrze.

+Quote Post
Sebastian44
post Oct 12 2015, 11:31 AM
Post #156

Site Admin

Nr użytkownika: 25,744

Bardzo dobrze współpracuje mi się z biurem rachunkowym http://avalis.pl Są bardzo rzetelni i niedrodzy.

Podaję dane kontaktowe do nich:

BIURO
ul. Puławska 182,
02-670 Warszawa
pn-pt od 8.00 do 18.00
tel. kom.: 0 603 39 37 36

+Quote Post
poko
post Oct 22 2015, 11:09 AM
Post #157

Site Admin

Nr użytkownika: 27,096

Moim zdaniem teraz najlepiej mieć biuro rachunkowe, które ma w ofercie obsługę online + w razie potrzeby normalną. Ja miałem na początku tylko konto w jakimś serwisie gdzie mogę wystawiać faktury itd ale problem był przy kontroli z US, którą musiałem sam ogarniać. Wszystko było ok ale 2 dni pracy poszły na szykowanie papierów i siedzenie z kontrolerami. Teraz mam biuro ksiegowyexpert.pl i tam jest zarówno obsługa online na systemie wfirma.pl i do tego normalne biuro z możliwością spotkania się itd.

+Quote Post
Saber
post Oct 22 2015, 02:24 PM
Post #158

Site Admin

Nr użytkownika: 23,851

Biuro rachunkowe w Warszawie? Polecam to biuro rachunkowe Liczyk. Profesjonaliści, sumiennie wykonujący swoje obowiązki smile.gif

+Quote Post
BornSlippy
post Oct 22 2015, 10:34 PM
Post #159

Site Admin

Nr użytkownika: 26,591

Chcialem sie zapytac o opinie na temat biura rachunkowego. Mianowicie ktos mi ostatnio polecal to biuro: http://emprise.pl/uslugi/obsluga-ksiegowo-podatkowa/. Korzystal ktos moze i podzieli sie opinia?
Pozdrawiam

+Quote Post
caramela
post Oct 26 2015, 11:25 PM
Post #160

Site Admin

Nr użytkownika: 26,398

Znalezienie dobrego biura rachunkowego nie jest takie proste i chyba warto polegać na poleceniu innej osoby. W każdym razie mój znajomy korzystał z usług biura rachunkowego http://firkrakow.pl/kontakt i w związku z tym, że był zadowolony to dał mi namiar.

+Quote Post

14 Stron V  « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Reklama

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29th September 2016 - 08:39 PM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij