Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dobry kredyt samochodowy?
Guest_Gość_*
post Mar 11 2010, 05:46 PM
Post #1

Guests

Kredyt samochowy.Nowy czy używany?

Zakup samochodu wymaga wyłożenia jednorazowo stosunkowo dużych środków finansowych. Nie dysponując odpowiednio wysokimi oszczędnościami wspomóc można się kredytem bankowym.Na kupno samochodu najlepiej zaciągnąć kredyt celowy jakim jest kredyt samochodowy, zabezpieczeniem może być kupowany pojazd. Kredyty samochodowe oferowane są przez większość banków a ich oprocentowanie jest niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych. Dłuższa jest jednak procedura ich przyznawania, gdyż banki wymagają przedstawienia szeregu dokumentów potwierdzających stan prawny kupowanego pojazdu oraz jego wartość rynkową. Procedurę wydłuża również konieczność zawarcia ubezpieczenia auto casco i scedowania na bank prawa do otrzymania odszkodowania w razie kradzieży lub zniszczenia pojazdu. Środki uzyskane z kredytu samochodowego nie są przekazywane kredytobiorcy lecz przelewane bezpośrednio na konto sprzedającego.
Przez wiele lat z kredytu samochodowego sfinansować można było tylko zakup nowego samochodu, jednak banki wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiają obecnie również sfinansowanie w ten sposób zakupu pojazdu używanego.
Więcej tutaj - http://bezcennepozyczki.pl/samochodowy.php
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Kierowca_*
post Mar 11 2010, 10:21 PM
Post #2

Guests

CYTAT(Gość @ Mar 11 2010, 05:46 PM) *
Kredyt samochowy.Nowy czy używany?

Zakup samochodu wymaga wyłożenia jednorazowo stosunkowo dużych środków finansowych. Nie dysponując odpowiednio wysokimi oszczędnościami wspomóc można się kredytem bankowym.Na kupno samochodu najlepiej zaciągnąć kredyt celowy jakim jest kredyt samochodowy, zabezpieczeniem może być kupowany pojazd. Kredyty samochodowe oferowane są przez większość banków a ich oprocentowanie jest niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych. Dłuższa jest jednak procedura ich przyznawania, gdyż banki wymagają przedstawienia szeregu dokumentów potwierdzających stan prawny kupowanego pojazdu oraz jego wartość rynkową. Procedurę wydłuża również konieczność zawarcia ubezpieczenia auto casco i scedowania na bank prawa do otrzymania odszkodowania w razie kradzieży lub zniszczenia pojazdu. Środki uzyskane z kredytu samochodowego nie są przekazywane kredytobiorcy lecz przelewane bezpośrednio na konto sprzedającego.
Przez wiele lat z kredytu samochodowego sfinansować można było tylko zakup nowego samochodu, jednak banki wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiają obecnie również sfinansowanie w ten sposób zakupu pojazdu używanego.
Więcej tutaj - http://bezcennepozyczki.pl/samochodowy.php

+Quote Post
Guest_Kierowca_*
post Mar 11 2010, 10:23 PM
Post #3

Guests

Może lepiej podpowiecie jaki konkretny kredyt samochodowy wybrać?
Słyszałem, że niezły jest kredyt Getin Banku...

+Quote Post
Guest_Profee_*
post Mar 11 2010, 10:26 PM
Post #4

Guests

Poczytaj sobie ten tekst....http://www.autoinfo.pl/wiadomosci/o-czym-nalezy-pamietac-rozwazajac-zaciagniecie-kredytu-samochodowego
Znajomy zachwalał kredyt, który dostał na stronie www.dobrefinanse24.pl

+Quote Post
Guest_Juras_*
post Mar 13 2010, 04:27 PM
Post #5

Guests

Ja znalazłem ciekawą ofertę kredytu samochodowego na stronie www.pkfskarbiec.pl

+Quote Post
Guest_Motorniczy_*
post Mar 13 2010, 04:29 PM
Post #6

Guests

CYTAT(Juras @ Mar 13 2010, 04:27 PM) *
Ja znalazłem ciekawą ofertę kredytu samochodowego na stronie www.pkfskarbiec.pl

A da się tam dostać kredyt na samochód używany?

+Quote Post
bartek222
post Mar 26 2011, 09:01 PM
Post #7

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 2,018

Mając własny kapitał finansowy łatwo jest otrzymać kredyt bankowy w takim banku jak kredyt bank, posiadałem ok. 10% wkładu własnego i przyznali mi pożyczkę gotówkową bez problemu smile.gif

+Quote Post
tomekopalowicz
post Mar 28 2011, 11:01 AM
Post #8

Site Admin

Nr użytkownika: 2,000

ja dobry kredyt uzyskałem za ich pomocą http://www.finansosfera.pl/informacje/zloz...carocean/tid/4/

+Quote Post
tomekopalowicz
post Mar 31 2011, 11:40 AM
Post #9

Site Admin

Nr użytkownika: 2,000

proponuję Ci skontaktować się z doradcą portalu http://www.finansosfera.pl/ Wystarczy że zostawisz u nich swój numer kontaktowy sami zadzwonią. Sam załatwiałem za ich pomocą kredyt samochodowy i jestem bardzo zadowolony!

+Quote Post
Guest_magda_*
post Apr 6 2011, 04:50 PM
Post #10

Guests

Kredyt samochodowy PDK
Zobacz szczegóły
•specjalna oferta na zakup auta za granicą!
•kredyt możesz spłacać nawet przez 10 lat - do wyboru 4 waluty
•żadnych zaświadczeń o Twoich dochodach
•wniosek złożony przez internet - niższa rata
http://m_finanse.systempartnerski.pl/pdk/k...amochodowy.html

Kredyt samochodowy mBank
Zobacz szczegóły
•szybki kredyt w PLN, EUR lub CHF
•niskie raty i atrakcyjne oprocentowanie
•do 100 tys PLN bez wkładu własnego
•decyzja kredytowa w 15 minut
http://m_finanse.systempartnerski.pl/mbank/samochodowy.html

Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank
Zobacz szczegóły
•błyskawicznie - złóż wniosek online - decyzja w kilkanaście minut
•prosto - często wystarczy tylko Twój podpis
•niskie oprocentowanie
•bez opłat za wcześniejszą spłatę kredytu
http://m_finanse.systempartnerski.pl/santa...bank/index.html

Ja mam kredyt samochodowy w santander, bo dla mnie akurat wtedy jak brałam byly najlepsze warunki kredytowe.

+Quote Post
Nowa
post Dec 9 2011, 01:29 PM
Post #11

Site Admin

Nr użytkownika: 6,829

Tanie kredyty na auta maja : santander i bnp paribas:
http://www.forum-kredytowe.pl/f140/
http://www.kredyt-samochodowy.pl

--------------------

+Quote Post
kaśka33
post Dec 14 2011, 03:34 PM
Post #12

Site Admin

Nr użytkownika: 6,925

Największy udział w rynku kredytów samochodowych ma Getin. Co trzecia osoba, która nie posiada wystarczająco duzo środków, żeby samodzielnie zakupić auto, bierze kredyt samochodowy w Getin Bank. Udzielają go tez na zakup używanych samochodów - http://tani-kredyt.org/gdzie-po-kredyt-samochodowy
Niestety słyszałam tez niepochlebne opinie, np. o opłacie za pośrednictwo, o której klient dowiaduje się zbyt późno. Sam kredyt niezbyt drogi, opłaty towarzyszące juz niekoniecznie.

+Quote Post
PrzemoX
post Mar 2 2012, 11:54 AM
Post #13

Site Admin

Nr użytkownika: 9,603

Wszystko zależy jaki samochód chcesz kupić, tzn za ile, nieważne nowy czy używany ale ile będzie kosztował i jaki masz tzw wkład własny. Generalnie trzymałbym się z dala od kredytów typowo samochodowych ponieważ niespecjalnie podoba mi się wpis w dowodzie że samochód należy do banku. Może lepiej pomyśleć o zwykłym konsumpcyjnym, albo jeżeli samochód nie jest jakiś drogi to zainwestować w niego to co mamy a resztę wysupłać z limitu karty kredytowej, który przed takim zakupem można sobie podnieść w banku. Kredyt z karty można znacznie elastyczniej i szybciej spłacić a przez pierwsze kilka tygodni jest on całkowicie nieoprocentowany.

+Quote Post
firma24
post Mar 6 2012, 03:31 PM
Post #14

Site Admin

Nr użytkownika: 1,918

W ogóle Getin poszedł w górę w leasingu aut i zajmuje 3 miejsce. W zeszłym roku był chyba na 10 pozycji.
No taki skok to nawet dla mnie jest interesujący, bo mam nienajlepsze wspomnienia z tym bankiem, czy ogólnie z nazwą Getin.
Może to jakaś jednorazowa wpadka.

--------------------

+Quote Post
matis
post Mar 14 2012, 01:55 PM
Post #15

Site Admin

Nr użytkownika: 9,124

A da się dostać przy takim kredycie jakieś ulgi podatkowe? Ja w zeszłym roku wziąłem sobie kredyt, w Getin Banku właśnie i zastanawiam się teraz, czy robiąc moje rozliczenie pit 2011 nie mógłbym w jakiś sposób zmniejszyć moich należności właśnie o jakąś część spłaty tego kredytu.

+Quote Post
Artur z Gorzowa
post Oct 15 2014, 11:30 AM
Post #16

Site Admin

Nr użytkownika: 12,192

Odświeżam wątek. Coś ludzie nie biorą kredytów na samochód? smile.gif Nie będą polecał konkretnego banku, bo różne promocje czy oferty specjalne szybko się zmieniają i za miesiąc może jakaś oferta być po prostu nieaktualna. O wiele lepiej jest sobie zajrzeć przykładowo na uwagafinanse.pl. Strona ta zawiera ciekawe zestawienie najkorzystniejszych kredytów, jakie można spotkać aktualnie na rynku. Dzięki temu nie trzeba przeglądać każdej oferty banku z osobna, tylko wszystko jest w jednym miejscu.

+Quote Post
biznes86
post Dec 1 2014, 01:28 PM
Post #17

Site Admin

Nr użytkownika: 1,015

Jeśli chodzi o kredyt samochodowy to zawsze można spróbować dowiedzieć się w Idea Expert o jakieś porównanie ofert i wyszukanie najlepszych warunków. Rozwiązanie jest o tyle dobre, że oszczędza czas a przy okazji ma się pewność, że dostało się jedną z najlepszych opcji finansowania.

+Quote Post
pearl34
post Dec 29 2014, 01:01 PM
Post #18

Site Admin

Nr użytkownika: 21,812

Chyba najlepiej porównać oferty różnych banków, ja zawsze zerkam do różnych rankingów i porównań, o coś takiego www.finmarket.pl/finanse/kredyty-samochodowe.

+Quote Post
dalila
post Feb 18 2015, 04:19 PM
Post #19

Site Admin

Nr użytkownika: 25,203

według mnie dobry kredyt samochodowy oferuje BNP Paribas. mają dosyć niskie oprocentowanie i wcale nie ma przy tym kredycie wielu formalności. sam bank BNP Paribas też jest w porządku.

+Quote Post
ANTEK201291
post Feb 24 2015, 11:43 AM
Post #20

Site Admin

Nr użytkownika: 24,868

Ja wam proponuję zobaczyć świetne porównanie kredytów samochodowych. I jeszcze warto wiedzieć, że w Polsce zdecydowanie opłaca się kupować auta nowe, mogąc je kredytować tzw. kredytami balonowymi. Duża kwota ostatniej raty, najczęściej około 20% wartości pojazdu sprawia, że miesięczne raty nie obciążają zbytnio domowego budżetu, a ratę balonową możemy zawsze spłacić dzięki sprzedaży auta. A potem zaciągnąć kredyt na kolejne.

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Reklama

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 1st June 2016 - 07:23 AM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij