Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Meble do ogrodu
tymka
post Mar 19 2014, 02:47 PM
Post #1

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 21,937

Hej,
Chce umeblować ogródek. Jakie meble wybrać? Macie jakieś pomysły na organizacje ogrodu?
Go to the top of the page

+Quote Post
grabka
post Mar 20 2014, 10:44 AM
Post #2

Site Admin

Grupa: Validating
Nr użytkownika: 21,719

Najpierw określ, jaki styl ma mieć Twój ogród, jeśli prowansalski, wybierz tradycyjne drewniane meble, jeśli nowoczesny, postaw na techno-rattan, zastanów się, jakie meble będą Ci potrzebne - najlepiej kupić od razu cały komplet, żeby później nie okazało się, że każdą rzecz masz z innej firmy. No i ważna sprawa - czy meble będą stać pod zadaszeniem (altanka), czy na powietrzu, bo jak wiadomo różne materiały mają różną trwałość i będą inaczej reagować na czynniki zewnętrzne.

+Quote Post
nka
post Mar 20 2014, 06:15 PM
Post #3

Site Admin

Nr użytkownika: 22,136

Ja mam zamiar zasadzić krzewy i drzewka owocowe w moim ogrodzie. Myślę, że kupię sobie żurawina sadzonki , maliny oraz agrest i aronię.

+Quote Post
Sadaz14
post Mar 22 2014, 01:03 PM
Post #4

Site Admin

Nr użytkownika: 22,987

Jak w ogrodzie robi się spotkania ze znajomymi czy grilla to też przydadzą się odpowiednie meble. Ja mam u siebie takie - http://www.meblehoreca.pl stoły składane. Jest to bardzo praktyczne, bo rozkładamy je w razie potrzeby. Warto też zainwestować w ławki ogrodowe.

--------------------

+Quote Post
endorfina
post Mar 25 2014, 01:55 PM
Post #5

Site Admin

Nr użytkownika: 21,745

Myślę, że w ogrodzie najlepiej sprawdzają się meble z techno-rattanu i sama mam zamiar zainwestować w takie w tym roku.

+Quote Post
SylwiaK
post Apr 28 2014, 11:36 AM
Post #6

Site Admin

Nr użytkownika: 22,948

Jeśli szukasz pomysłów na wystrój ogrodu to mogę polecić Ci stronę Homebook.pl. Jest tam sporo inspiracji na aranżację wnętrz oraz ogrodu, więc na pewno uda Ci się coś znaleźć. Ja dzięki tej stronie samodzielnie zaplanowałam wystrój sypialni i muszę przyznać, że świetnie mi to wyszło smile.gif.

+Quote Post
monika73
post Apr 30 2014, 02:03 AM
Post #7

Site Admin

Nr użytkownika: 22,240

CYTAT(SylwiaK @ Apr 28 2014, 11:36 AM) *
Jeśli szukasz pomysłów na wystrój ogrodu to mogę polecić Ci stronę Homebook.pl. Jest tam sporo inspiracji na aranżację wnętrz oraz ogrodu, więc na pewno uda Ci się coś znaleźć. Ja dzięki tej stronie samodzielnie zaplanowałam wystrój sypialni i muszę przyznać, że świetnie mi to wyszło smile.gif.

jeżeli chodzi o sypialnie, to bardzo mi się podobają takie jasne pomieszczenia z jasnymi meblami i elementami rozświetlającymi.
[img]http://www.archeton.pl/IMG/WNETRZA/LP/calineczka/scena-CALINECZKA_01-test12_P.jpg[/img] czy [img]http://www.archeton.pl/IMG/WNETRZA/LP/fela/Fela_Wn05.jpg[/img]

+Quote Post
grabka
post Apr 30 2014, 09:18 AM
Post #8

Site Admin

Nr użytkownika: 21,719

CYTAT(endorfina @ Mar 25 2014, 01:55 PM) *
Myślę, że w ogrodzie najlepiej sprawdzają się meble z techno-rattanu i sama mam zamiar zainwestować w takie w tym roku.

Też mi się takie meble podobają, coraz więcej ludzi je kupuje, więc muszą być wygodne i trwałe smile.gif najbardziej podobają mi się w takiej szaro-metalicznej kolorystyce z białymi poduchami smile.gif

+Quote Post
wwaarrss
post May 4 2014, 09:12 PM
Post #9

Site Admin

Nr użytkownika: 23,409

Najlepsze chyba są meble drewniane, a przynajmniej ja właśnie na takie bym się zdecydował, gdybym musiał umeblować większy ogród. Najbardziej natomiast nie podobają mi się plastikowe meble, są dość kiczowate.

--------------------

+Quote Post
Angelo
post May 26 2014, 12:09 AM
Post #10

Site Admin

Nr użytkownika: 23,377

Teraz coraz popularniejsze są meble ogrodowe z technorattanu, ponieważ Polacy stają się bardziej świadomymi konsumentami, dla których większą rolę zaczyna odgrywać jakość niż cena. Znakomite meble z tego materiału oferuje firma Doram Design (www.doramdesign.pl), która realizowała zamówienia dla branży hotelowej i telewizyjnej.

+Quote Post
lena
post May 26 2014, 05:06 PM
Post #11

Site Admin

Nr użytkownika: 23,371

Meble z technorattanu są eleganckiew sklepie icasa.pl jest spory wybór mebli ogrodowych z technorattanu .Fajną sprawą jest to, że meble tego typu można łączyć w przeróżnych konfiguracjach.

+Quote Post
Angelo
post May 26 2014, 05:25 PM
Post #12

Site Admin

Nr użytkownika: 23,377

Faktycznie eleganckie, ale do mnie jednak bardziej przemawiają meble Doram Design, właśnie ze względu na... design (swoją drogą mieli nosa z tą nazwą). Kształty ich niektórych mebli są fantazyjne, nieoczywiste i to mi się w nich bardzo podoba, gdyż można wybrać naprawdę oryginalne zestawy, których raczej próżno szukać u większości rodziny czy znajomych.

+Quote Post
Szalonyportrecis...
post May 27 2014, 09:17 AM
Post #13

Site Admin

Nr użytkownika: 11,142

mnie sie marzą meble takie grubo ciosane, z drewna

+Quote Post
nina_ky
post Jun 2 2014, 10:59 AM
Post #14

Site Admin

Nr użytkownika: 22,788

Mi najbardziej podobają się meble z technorattanu, szczególnie w takich ciemniejszych kolorkach. Wygląda to bardzo elegancko i z tego co wiem, to nie niszą się aż tak bardzo.

+Quote Post
Sadaz14
post Jun 11 2014, 10:58 AM
Post #15

Site Admin

Nr użytkownika: 22,987

Jak mamy mały ogród blisko domu, to ciekawą ozdobą będzie sam balkon lub taras. Można zamówić do tego balustrady - http://inpro-weld.pl/ wykonywane w różnych stylach, co upiększy balkon lub taras.

--------------------

+Quote Post
Meril12
post Jun 13 2014, 01:34 PM
Post #16

Site Admin

Nr użytkownika: 22,535

A do ogrodu koniecznie malina sadzonki !!! Takie świeże maliny prosto z krzaczka biggrin.gif albo inne... jagody, jezyny czy agrest... coś wspaniałego smile.gif

+Quote Post
zuzia.gola
post Jun 15 2014, 08:28 PM
Post #17

Site Admin

Nr użytkownika: 23,383

jeśli nie wiecie na jakie się zdecydować warto poczytać opinie, czy porady (sama korzystam z ihouse, jest tez o wyborze mebli http://www.ihouse.pl/news/detal/jakie-wybr...do-ogrodu/366/1 . Niektóre, mimo że łądne, nie są zbyt praktyczne i trzeba o nie odpowiednio zadbać. A nie są tanie

+Quote Post
Kamil27
post Jun 24 2014, 12:22 PM
Post #18

Site Admin

Nr użytkownika: 1,996

Jeśli chodzi o meble do ogrodu to mogę polecić metalowe meble z tego sklepu. Solidny metalowy stół doskonale nada się do ogrodu, dodatkowo metalowe krzesła i nawet nie musisz tego chować jak będzie padało. Dobra inwestycja.

--------------------
Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych.Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego.

+Quote Post
Romario
post Jun 24 2014, 03:37 PM
Post #19

Site Admin

Nr użytkownika: 23,337

Zobaczcie sobie meble na stronie andrewex. Dowożą w każde miejsce, ogólnie dobrą robotę wykonują ze swoim asortymentem

http://sklep.andrewex.com.pl

--------------------

+Quote Post
gasiorek
post Jun 24 2014, 07:25 PM
Post #20

Site Admin

Nr użytkownika: 22,397

A ja mam największą satysfakcję, gdy mój mąż sam zrobi jakieś mebelki ogrodowe. Mogą być trochę niedoskonałe, ale ich wartość nie leży w doskonałości. W naszym garażu jest mini warsztat stolarski zaopatrzony w narzędzia i stale uzupełniany w takim sklepie jak narzednik.pl ( www.narzednik.pl ). Co roku mamy coś nowego w ogrodzie a mąż może być z siebie dumny.

+Quote Post

5 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Reklama

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28th September 2016 - 07:05 PM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij