Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> nowy biznes, nowy magazyn
sawicK
post Jan 8 2015, 01:44 PM
Post #21

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 24,855

A nie lepiej zastanowić się nad zakupem np. gotowej hali magazynowej? U mnie w firmie taką zakupiono z firmy Masta ze Szczecina – hala jest aluminiowa, odpowiednio dobrana do wielkości działki. Cenowo lepiej wychodzi niż budowa.
Go to the top of the page

+Quote Post
knows
post Jan 11 2015, 02:04 PM
Post #22

Site Admin

Nr użytkownika: 24,475

budowanie magazynu? widzę, że odważnie smile.gif ja stwierdziłem, że szkoda się bawić w coś takiego. znalazłem halę, która jest co prawda daleko od fabryki, ale to żaden problem smile.gif korzystam z optimy, która zajmuje się spedycją wahadłową fabryka-magazyn i wszystko gra smile.gif a ja będę chciał zmienić lokalizację magazynu to po prostu nie przedłużam umowy najmu i już smile.gif

+Quote Post
Hiyy
post Jan 22 2015, 01:58 PM
Post #23

Site Admin

Nr użytkownika: 22,667

CYTAT(Antola @ Aug 28 2013, 02:19 PM) *
Witajcie,

mój mąż zakłada nowy biznes, formalności dopięte, dofinansowanie szczęśliwie też :) Mamy jednak mały problem - bo potrzeba na hali magazynowej, średniej wielkości, ale technicznie dosyć zaawansowanej. Miała być wynajmowana, ale niestety, nie będzie. Trzeba budować - działka upatrzona, tylko zastanawiamy się jeszcze jakiej firmie zlecić budowę, bo zależy nam na czasie, ale bez fuszerek (to ważne). aha - teren budowy - wielkopolska. Będę wdzięczna za Wasze porady, opinie, cokolwiek, póki co - obdzwaniamy wszystko :)

Firm cała masa, u nas budowała firma STALBAU tutaj namiar do nich - http://www.stalbau.pl/ i jeśli mielibyśmy ich polecić to na pewno moglibyśmy to zrobić. Dla jasności firma została wyłoniona na bazie przetargu więc to też nie jest tak, że to pierwsza lepsza, osoba, która zajmowała się tym miała kilka ofert i wybrała najlepszą z nich, a w trakcie inwestycji trafność naszego wyboru jak najbardziej został potwierdzony przez samą firmę poprzez rzetelne wykonanie zleconej inwestycji.

+Quote Post
srebrne
post Feb 26 2015, 10:20 AM
Post #24

Site Admin

Nr użytkownika: 22,740

A pod co ten magazyn budujecie? Każda branża ma swoje wymogi i ustalenia, więc musicie też patrzeć pod tym kątem. Jak będzie zajmować się przesyłkami kurierskimi to musicie mieć specjalne pomieszczenia, gdyby ktoś przewoził żywność. Jeśli ma być to np. masarnia to też inaczej musi być zbudowany. Niezbędne jest miejsce na masownicę próżniową i stół do rozbioru mięsa. Poza tym ile możesz na to wydać?

+Quote Post
maniewski
post Mar 2 2015, 11:21 AM
Post #25

Site Admin

Nr użytkownika: 25,296

CYTAT(srebrne @ Feb 26 2015, 11:20 AM) *
A pod co ten magazyn budujecie? Każda branża ma swoje wymogi i ustalenia, więc musicie też patrzeć pod tym kątem. Jak będzie zajmować się przesyłkami kurierskimi to musicie mieć specjalne pomieszczenia, gdyby ktoś przewoził żywność. Jeśli ma być to np. masarnia to też inaczej musi być zbudowany. Niezbędne jest miejsce na masownicę próżniową i stół do rozbioru mięsa. Poza tym ile możesz na to wydać?

Dokładnie. Przydałaby się jakaś specyfikacja oraz budżet, wtedy można ewentualnie coś doradzić i podpowiedzieć. Tak to nie wiadomo dokładnie, czego oczekujesz. Ja sporo korzystałem z pomocy firmy Exampol, jak wyposażałem mój magazyn pod Warszawą. Generalnie urządzeń i rozwiązań jest bardzo dużo. Ja głównie brałem wózki paletowe i jeden widłowy.

+Quote Post
nka
post Mar 6 2015, 02:43 PM
Post #26

Site Admin

Nr użytkownika: 22,136

Sprawdźcie ofertę wyposażenia magazynów w Log System - link . Firma oferuje profesjonalne wyposażenie sklepów oraz magazynów. Polecam.

+Quote Post
meszek44
post May 3 2015, 10:53 PM
Post #27

Site Admin

Nr użytkownika: 22,556

oczywiscie wózki widłowe będą wam potrzebne - bez tego się nie obejdziecie. Proponuje sie z tym zgłosić do http://www.ipz.com.pl/ - oni maja tam duzy wybor, rozne firmy rozne ceny - znajdziecie cos dla siebie

+Quote Post
nka
post May 29 2015, 03:59 PM
Post #28

Site Admin

Nr użytkownika: 22,136

A masz już wyposażenie do tego magazynu? Polecam ci LOG-SYSTEM. Zakupiłem w tej firmie sprzęt do swojego magazynu. Naprawdę solidny sprzęt w dobrej cenie. Sprawdź.

+Quote Post
meszek44
post May 31 2015, 11:51 PM
Post #29

Site Admin

Nr użytkownika: 22,556

w takiej firmie jak to w firmie niezbedne sa dobre rozwiazania IT - bez tego sie nie obejdzie. Mam znajomego, ktory sie na tym zna - odezwij sie do mnie to ci napisze wiecej info. To co moge teraz zdradzic to to ze wiekszosc sprzetu dystrybuuje od http://www.veracomp.pl/ a oni sa znani z oryginalnym rozwiazan

+Quote Post
nina_ky
post Jul 15 2015, 03:06 PM
Post #30

Site Admin

Nr użytkownika: 22,788

Rozwiązania IT są bardzo ważne, aczkolwiek w tym wypadku najbardziej liczy się chyba jednak sam magazyn. Mogłabym polecić Zarembaposadzki.pl - firmę od posadzek przemysłowych, które idealnie sprawdzają się w magazynach oraz halach przemysłowych.

+Quote Post
mrtea1
post Jul 15 2015, 08:11 PM
Post #31

Site Admin

Nr użytkownika: 26,294

Znając życie magazyn juz dawno stoi a firma albo juz upadła, albo już od dawna zyski przynosi tongue.gif

--------------------

+Quote Post
pleasanonar
post Jul 28 2015, 10:54 AM
Post #32

Site Admin

Nr użytkownika: 26,375

Na pewno będą Wam potrzebne jakieś wózki paletowe. Może nawet jeden elektryczny.
Proponuję zajrzeć do http://www.autotruck.net.pl/paletowe.html. Mają całkiem okazyjne ceny.

+Quote Post
compfin
post Aug 7 2015, 11:59 AM
Post #33

Site Admin

Nr użytkownika: 26,484

Zgadzam się z przedmówcą, jak magazyn to i wózki http://www.autotruck.net.pl/.

+Quote Post
arabelka
post Aug 17 2015, 09:04 PM
Post #34

Site Admin

Nr użytkownika: 26,338

A nie myślałeś o tym by zainwestować też w odnawialne źródła energii? Dzięki nim mógłbyś sporo zaoszczędzić na prądzie i ogrzewaniu magazynu. Z tego co wiem można się teraz starać o dofinansowanie na mikro instalacje - http://ekofachowcy.pl/prosument Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie.

+Quote Post
Przyszła_Mgr
post Sep 14 2015, 08:01 PM
Post #35

Site Admin

Nr użytkownika: 26,810

Witam wszystkich Przedsiębiorców!

Będąc pod ogromnym wrażeniem ludzi, którzy sami chcą decydować o swojej przyszłości, postanowiłam bardziej poznać osobowość młodego przedsiębiorcy. W czasach kiedy wykształcenie nie gwarantuje już sukcesu zawodowego, często to, jacy jesteśmy pełni kluczową rolę w walce o sukces. Z tego względu, bardzo proszę wszystkich Panów do 26 lat, którzy zrezygnowali ze studiów i założyli własną działalność gospodarczą o wypełnienie anonimowej ankiety której link znajduje się poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1KZi5MCNj95...8foyxw/viewform

Ankieta jest narzędziem do badań prowadzonych na potrzeby pracy magisterskiej. Wiem, że to poniekąd hipokryzja pisząc na magisterce, że studia są zbędne aby osiągnąć sukces zawodowy, ale cóż... smile.gif potrafię obserwować to co się dzieje wokół mnie i chce dalej zgłębić tę wiedzę. To zajmie Wam niecałe 10 min!

P.S. Bardzo przepraszam za to, że mój post nie do końca wpisuje się w temat forum, ale właśnie tu mogę znaleźć osoby, których szukam smile.gif

+Quote Post
Aniaq2
post Sep 18 2015, 12:59 PM
Post #36

Site Admin

Nr użytkownika: 23,902

Jak i biznes nowy to i biznes plan bedzie Ci potrzebny. A jak chcesz korzystać z unijnych dotacji taki binzes plan musi być dobrze napisany. na twoim miejscu chyba wolałabym to zlecić tej firmie http://www.edukacja-ty.pl/ . Trzymają się dokładnie tego im zlecisz w wytycznych.

+Quote Post
Mareczek90
post Sep 23 2015, 05:22 PM
Post #37

Site Admin

Nr użytkownika: 23,146

Moim zdaniem warto pomyślec o tym by zlecić komuś napisanie biznes planu. W końcu od tego jak ten biznes plan jest napisany zależy czy dostaniemy jakieś dotacje czy nie. Pamiętam, że warto zgłosić sie do tej firmy http://www.dobra-edu.pl/ , zajmuje się ona pomoca przy pisaniu takich prac.

+Quote Post
Mareczek90
post Sep 25 2015, 04:15 PM
Post #38

Site Admin

Nr użytkownika: 23,146

Jak chcesz mieć nowy magazyn to musisz pamiętać o odpowiednim wyposażaniu takiego magazynu. Wydaje mi się, że takie paleciaki będa niezbędnym wyposażeniem amgazynu.

+Quote Post
lucynkaa
post Oct 9 2015, 06:31 AM
Post #39

Site Admin

Nr użytkownika: 24,819

A kiedykolwiek przyszło wam do głowy żeby sprawdzać pracowników przed zatrudnieniem? nie wiem czy detektyw kraków to dobry pomysł? w czym to może pomóc?

+Quote Post
dratewka
post Oct 13 2015, 02:05 PM
Post #40

Site Admin

Nr użytkownika: 25,857

mi sie wydaje ze sie nie oplaca stawiac wlasnej hali, lepiej kupic/wynajac. Moi znajomi kiedys korzystali z uslub AurumHouse w Krakowie,oni im znaleźli odpowiedni obiekt do wynajęcia i byli bardzo zadowoleni.

+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Reklama

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27th June 2016 - 10:12 PM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij