Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Darmowa reklama firmy
Amorek
post Feb 6 2014, 04:56 PM
Post #1

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 22,922

Zaczynając mojego Posta, pragnę nadmienić iż nie jest to reklama, czy marketing szeptany, tylko zwykłe polecenie dobrej firmy, od człowieka do człowieka.
Jeżeli zrobię to w złym dziale, proszę o przeniesienie go przez moderatora do dobrego.
Od dawna szukałem jakiegoś dobrego katalogu firm, ale nie było mnie stać na wpisy za 1000 zł. Dużo pieniędzy przeznaczam na pozycjonowanie mojej witryny.
Chodząc po różnych forach natchnąłem się na reklamę strony www.wizytowka-firm.pl
Bardzo dobrze zrobiona strona, z początku sceptycznie do niej podchodziłem, więc zapytałem o wiele szczegółów, administracja nie bała się wyzwania i odpisywała na wszystkie moje pytania.
W końcu się przekonałem i stworzyłem tam darmowy wpis. Roboty może 2 minuty. Tydzień po dodaniu wpisu zgłosił się do mnie klient z tej strony, kilka dni później kolejny i kolejny. W miesiąc z tej wizytówki zyskałem 5 klientów. Z 4 mam podpisaną umowę i zacząłem współpracę.
Jeżeli tak jak ja, szukacie sposobu na reklamę swojej e-firmy polecam tą wizytówkę firm. Nie jest to jakaś baza firm, czy zwykły katalog.
I chociaż z początku sam nie chciałem wierzyć, teraz mówię, że warto.
Bardzo Polecam.
Pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
nina_ky
post Feb 11 2014, 10:36 AM
Post #2

Site Admin

Nr użytkownika: 22,788

Też uważam, że ten portal jest warty zainteresowania

+Quote Post
Amorek
post Mar 19 2014, 04:58 PM
Post #3

Site Admin

Nr użytkownika: 22,922

Wizytówka ma przyjemność przedstawić Państwu nowy sklep internetowy , poświęcony pozycjonowaniu.
Jest to innowacyjny sklep, oparty na najnowszych technologiach, w którym każdy pozycjoner czy to doświadczony czy nie, znajdzie coś odpowiedniego.
Na tejże stronie znaleźć możecie wszystko, co potrzebne jest do dobrego i efektywnego pozycjonowania strony, w niskich cenach.
Firma, która stworzyła ten sklep jest jedną z najlepszych marek na rynku, jeżeli chodzi o strony internetowe.
Wiedzą jak trudno, po nowym algorytmie się pozycjonować i trochę czasu zajęło im rozgryzienie wszelkich piramid,którymi chętnie dzielą się
ze swoimi klientami. W ich ofercie znajdziecie przede wszystkim sprawdzone oraz efektywne usługi wpływające pozytywnie na pozycjonowanie.
Zachęcamy do sprawdzania ofert oraz usług firmy Kabza.

http://wizytowka-firm.pl
http://web.e-kabza.pl/sklep

+Quote Post
gabbi
post Feb 18 2015, 10:29 PM
Post #4

Site Admin

Nr użytkownika: 23,504

Wszystko pięknie, ale nie samym pozycjonowaniem człowiek żyje wink.gif Czasem trzeba wyjść trochę do klienta np. z odpowiednim gadżetem reklamowym, ostatnio modne są torby, czy to bawełniane, czy papierowe, można je zamówić na http://www.extrema.com.pl/o,12,87,torby-bawelniane.html pomagają dbać o środowisko a jednocześnie są dorbym nośnikiem informacji o danej firmie i usługach smile.gif

+Quote Post
Alexandra88
post Mar 28 2015, 10:07 PM
Post #5

Site Admin

Nr użytkownika: 23,982

Ja zawsze nieco sceptycznie podchodzę do gadżetów reklamowych. Sama, jako konsumentka, bardzo je lubię i z niektórych nawet korzystam w życiu codziennym, ale rzadko przekłada się to na zainteresowanie samą firmą. Zgodzę się jednak, że warto wyjść do klienta, tylko że ja preferuję formę sms marketingu smile.gif W ten sposób informuję o promocjach, nowościach itp. O ile taką kampanię poprowadzi się z głową, nie będzie się natarczywym itp. może nam to przynieść naprawdę fajne efekty. Sama współpracuję z http://serwersms.pl/ i jestem bardzo zadowolona, dużo mi pomogło też ich doradztwo w początkowym etapie.

+Quote Post
Kropka
post May 13 2015, 08:34 PM
Post #6

Site Admin

Nr użytkownika: 12,373

Rynek ciągle się zmienia, to co kiedyś było skuteczną formą reklamy, dzisiaj już odchodzi do lamusa. Trzeba być elastycznym i otwartym na nowości. Warto reklamować się w internecie i korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje np. pozycjonowanie, media społecznościowe, ogłoszenia itd. Obecnie nowością są programy lojalnościowe w Polsce np. http://www.motivationdirect.pl/stworz-wlas...am/zarzadzanie/ które świetnie sprawdził się u naszych zachodnich sąsiadów. Wykorzystanie takiego programu w promocji własnej firmy nie tylko zwiększa sprzedaż, ale też buduje świadomość marki u konsumentów. Dobrze jest postawić na konkretne i zdecydowane działania, które zaowocują w przyszłości.

+Quote Post
amberus
post May 14 2015, 07:40 PM
Post #7

Site Admin

Nr użytkownika: 23,116

Tu masz wyjątkową ofertę, pozwoli Ci ona na wiele. Prowadzisz firmę, sklep, hurtownię. Chcesz zwiększyć sprzedaż, obroty? Zareklamować się. To ta oferta jest dla Ciebie. Tu masz wszystko aby spokojnie zwiększyć obroty i dochody.. Zapoznaj się i korzystaj - www.pracazadarmo.webnode.com

--------------------
Konkretne inwestycje, zarabianie od zaraz - www.zarabianieodzaraz.pl.tl

+Quote Post
harmidon
post Sep 15 2015, 06:29 PM
Post #8

Site Admin

Nr użytkownika: 25,772

Gadżety reklamowe to jedna z najlepszych form reklamy smile.gif Dlatego stawiam na magnesy na lodówkę a także długopisy

+Quote Post
arabelka
post Sep 16 2015, 06:50 PM
Post #9

Site Admin

Nr użytkownika: 26,338

Jeśłi chcesz wypromować firmę to na pewno musisz zainwestować w stronę. Zobacz sobie gdzie robią tanie strony internetowe i sie tam zgłoś. Jak już będziesz miał stronę to zacznij myśleć o promocji. Ja bym się kupiła przede wszystkim na pozycjonowaniu i portalach społecznościowych. Mozesz też spróbować swoich sił w adwordsach chociaż nie jest to łatwe.

+Quote Post
kapral
post Oct 11 2015, 12:21 PM
Post #10

Site Admin

Nr użytkownika: 26,916

I tu mogę polecić firmę z Krosna, która w swej ofercie jako pomoc drogowa oferuje szeroki wachlarz usług http://gex-hol.pl/wypozyczalnia-przyczep. W ofercie mają również dochodzenie odszkodowań.

+Quote Post
Wojtek34
post Oct 15 2015, 08:16 PM
Post #11

Site Admin

Nr użytkownika: 24,925

Ja polecam firmę megadruk tworzącą plakaty na zamówienie. Szybko, fachowa obsługa i terminowość. Jestem bardzo zadowolony z baneru smile.gif
http://megadruk.pl/produkty/pokaz/plakaty

+Quote Post
hhenryk88
post Jan 28 2016, 03:23 PM
Post #12

Site Admin

Nr użytkownika: 26,165

Jedyną darmową formą reklamy w internecie są chyba bezpłatne ogłoszenia - w sieci działa co najmniej kilkadziesiąt takich portali (np. http://www.rzeszowskie.pl ). Można też zamieścić darmowe ogłoszenia w odpowiednich działach na tematycznych forach - nie wszystkie oferują coś takiego, ale część tak.

+Quote Post
CzystaMoc
post Feb 17 2016, 02:55 PM
Post #13

Site Admin

Nr użytkownika: 27,816

Haha ten sam post oczy me dostrzegły na innym forum - słowo w słowo - przepadek? Nie sądzę!

A ja tu po to, żeby zapytać czy Waszym zdaniem reklama serwisu komputerowego na takiej tablicy - tablice reklamowe kraków, to dobry pomysł? Myślę też nad oklejeniem samochodu, albo jakąś świetlną reklamą, żeby się z daleka błyszczało

+Quote Post
Joannna
post Mar 7 2016, 12:44 PM
Post #14

Site Admin

Nr użytkownika: 25,490

Ja zamawiałam kiedyś gadżety reklamowe z logiem firmy w www.extrema.com.pl Nadruki są bardzo dobrej jakości i nie trzeba długo czekać na zamówienie.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Reklama

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 1st September 2016 - 05:32 AM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij